KONST / Litografier / Färglitografi 15887094
nr 1588 7094
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 10/90. Färglitografi, bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 47x59 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:07:28
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr